شنبه , ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
خانه / خودسازی / تا کی می‌خوای به‌خاطر حسرتهات اشک بریزی؟

تا کی می‌خوای به‌خاطر حسرتهات اشک بریزی؟

تا کی می‌خوای به دیگران اجازه دهی تا با نظرات جاهلانه و ناخوشایندشان، جلوی موفقیتت را بگیرند؟ تا کی می‌خواهی آرزوهایت را به‌باد دهی؟ تا چه وقت می‌خواهی به‌خاطر حسرت‌هایت اشک بریزی؟ تا کی می‌خواهی قول‌هایی که به خودت داده‌ای، زیر پا بگذاری؟ ارزش تو بیشتر از این‌هاست. تو انسانی شکست خورده و ضعیف نیستی. تو فراتر از ترس‌ها و محدودیت‌هایت می‌باشی. تو به این دنیا نیامده‌ای که فقط قسمتی از زمین را اِشغال کنی. تو اینجایی تا تغییراتی به‌وجود بیاوری. نگذار هیچ‌کس و هیچ‌چیزی تو را تحت کنترل خود بگیرد. اکنون زمان آن فرا رسیده که اعتبار و ارزش خود را دوباره به‌دست بیاوری و به قول‌هایی که زیر پا گذاشته‌ای، عمل کنی.

برای اینکه شرایط را تغییر دهی، ابتدا باید خودتان تغییر کنی. در اینجا اگر می‌پرسی چطور؟ بهتر است کوله بارت را جمع کنی و در این سفر خودسازی با من همراه باشی.
آیا آماده‌ی این سفر دلپذیر هستی؟

مهتاب علیمرادی

روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی

مدیر مسئول و نویسنده خودسازی

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)

www.MahtabAlimoradi.com

telegram.me/MahtabAlimoradi

instagram.com/Mahtab.Alimoradii

درباره‌ی مهتاب علیمرادی

مهتاب علیمرادی، روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی. عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران با شماره عضویت 32444. مدیر مسئول انتشارات آوای موفقیت با مجوز 10815. نویسنده خودسازی و موفقیت. شماره تماس: 66419061

همچنین ببینید

مراحل تغییر رفتار

همین‌طور که همه‌ی ما می‌دانیم ایجاد تغییر در عادات و رفتار کار بسیار سختی است، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر تمایل دارید از آخرین مقالات، فایلهای صوتی و تصویری سرکار خانم مهتاب علیمرادی با اطلاع شوید،‌ کافیست اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

عضویت 
شماره همراه جهت اطلاع‌رسانی توسط سامانه پیامکی می‌باشد.
close-link