خانه / پرسش و پاسخ روانشناسی / از کجا بفهمم منو واسه ازدواج می‌خواد؟

از کجا بفهمم منو واسه ازدواج می‌خواد؟

درخصوص پاسخ به پرسشهای شما عزیزان، بخش پرسش و پاسخ روانشناسی را در سایت آوای موفقیت راه‌اندازی نموده‌ایم.

سوال:

سلام خسته نباشید. من یک دختر ۲۶ ساله هستم چند روزیه یه پسر که چن باری بیرون یعنی مغازه‌ی، خودش که مشتریش بودم بهم پی ام میده حرفاش سر شار از محبته. میگه خوشم اومده ازت اما من سرد جوابشو میدم. چون زیاد باورش ندارم چن تا متن خوندم که میگه پسری که قصدش جدی باشه اولش هدفشو یعنی قصدشو میگه بعدا وقت برای محبت زیاده. اما اون همین جوری ادامه میده و حرفی هم از ازدواج نمیزنه. نمیدونم همین جوری، بلده با یه دختر خانم حرف بزنه یا واقعا فقط قصدش سرگرمیه. چون اگه واقعا سرگرمی باشه باهاش ادامه نمیدم. لطف کنید بفرمایید آیا میتونید حدس بزنید این جور پسرها هدفشون فقط سرگرمیه یا بلد نیست حرفشو جدی بزنه و اگر این جوریه چطور حرف ازدواج رو پیش بکشم. ممنون میشم،یه کم راهنماییم کنید.

پاسخ:

سوال بسیار خوبی رو مطرح کردی، وقتی که وارد دوستی با افراد می‌شی، خوب از کجا بفهمیم که برای ازدواج است یا اینکه دوستی؟ ببین این رو تو باید اول از همه در نظر بگیری در هر رابطه‌ای که وارد می‌شی، اول از همه بایستی از قصد و هدف طرف مقابلت آگاه باشی. ببین اگر هر دو طرف با هم بخوان که ازدواج بکنن، اینجا مشخص هستش و بیشتر اوقات دخترها این دوستی‌های بلند مدت رو که واردش می‌شن، توی ذهنشون و هدفشون به این فکر می‌کنن. پس اول باید مشخص کنی، هدف این رابطه چه چیزیه و وقتی مطمئن شدی که هر دوی شما می‌خواهید که به زندگی مشترک برسید، اونوقت می‌تونی ……

شما هم اگر سوالی دارید،

می‌توانید سوال خود را از سرکار خانم مهتاب علیمرادی درهمین بخش پرسش و پاسخ روانشناسی بپرسید. و جواب آنرا نیز در همین سایت آوای موفقیت بگیرید.

امتیاز شما به این پرسش و پاسخ

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر تمایل دارید از آخرین مقالات، فایلهای صوتی و تصویری سرکار خانم مهتاب علیمرادی با اطلاع شوید،‌ کافیست اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

عضویت 
شماره همراه جهت اطلاع‌رسانی توسط سامانه پیامکی می‌باشد.
close-link